Annapurna Circuit Trek

Annapurna Circuit Trek
Annapurna devre Trek dünyanın en iyi ve en popüler devre yürüyüş parkurlarından biridir. Annapurna devre de Annapurna trek veya Thorang La geçiş trek yaklaşık olarak bilinen trekking. Annapurna devre Trek Himalayaların muhteşem manzarasını sunar. Yürüyüş Annapurna devrenin ana çekim Dhaulagiri (8167m), Annapurna I (8091m) Manaslu (8163 m), Annapurna II (7937 m.), Annapurna III (7555m), Annapurna IV (7525m), Annapurna güneyinde gibi dağların serisi görünümü vardır (7219m), Nilgiri (7041m), Machhapauchhare (6998m), Hiunchuli (6441m), Lamjung Himal (6986m), Tukuche tepe (6920m), Tilicho tepe (7134m) vb Annapurna trek devre arası 332 Km Mesafe.
Annapurna devre trek En yüksek noktası Thorung La pass (5416m) ‘dir. Thorung La geçiş Annapurna yürüyüş bölgenin yürüyüş geçmek zordur. Besi Sahar onun yanında Khudi gelen Yuvarlak Annapurna trek başlangıç ​​Nepal ilçesinde Lumjung yer almaktadır. Klasik Annapurna devre trek doğu batı ve Annapurna aralığında dev Dhaulagiri çevrili, dünyanın en derin vadinin Kaligandaki vadisi izleyin. Ben dünyanın en derin geçit yapmak Dhaulagiri ve Annapurna, Annapurna trek dünyanın en derin vadi boyunca gider.
Everest Base Camp Trek
Annapurna Base Camp Trek
Gokyo Lake Trek
Annapurna Circuit Trek
Ghorepani Poon Hill Trek
Where is Nepal
Where is Mount Everest
Base camp Trekking
Hiking in mountain
tour package nepal
Treks au nepal
hiking tours nepal
Annapurna devre Trek 830M en yüksek erişim 5.416 m Thorang geçiş götürür. Annapurna devre trek yaparken on farklı etnik grupları karşılamak ve dört farklı iklim bölgeleri geçecek. Sizin çabalarınız tüm Annapurna masifi çevresinde bu fantastik trek tamamlanması ile ödüllendirilir. Thorang pas izi geçtikten sonra dramatik Gandaki vadi Kali inerler. Büyüleyici ticaret köyler ve hatta daha muhteşem dağ manzarası Annapurna devre trekking, Pokhara vadisi tamamlanması için tüm şekilde yaşanmaktadır. Annapurna Devre trek gün popüler gün gidiyor; Annapurna devre dünyanın en iyi on yürüyüş hedef ünlü yürüyüş parkurları dışında biridir.